100ks/Veľa HG8120C 2FE EPON GPON Optický onú exkluzivitu ONT Modem VIOP Router FTTH Pasívne Sieťové Terminálu rovnaký ako HG8010

Novinka Výpredaj
€1 214.75 €546.64
  • IDw353
  • DostupnosťSkladom
  • Štítky4g modem, gpon olt, konektor optický, epon, gpon onú exkluzivitu, vlákno router, gpon, big ben lego, onú exkluzivitu epon gpon, aua vlákniny sekáčik

Dôležité:

Pred vašej objednávky,pl jednoduché navštívte našu Dohodu o podmienkach tovaru predaj a servis a plnú prijať ešte pred potvrdením objednávky.

Doprava zadarmo Zrekonštruovaný Huawei HG8120C 2FE GPON EPON Terminálu Optický onú exkluzivitu ONT Gpon Modem VIOP Router FTTH anglický systém

Prehľad PRODUKTU

Dátum Výroby: HUAWEI HG8120C 2FE , Pasívne Zrekonštruovaný

Za normálnych okolností , onú exkluzivitu bude spustený stablely veľa rokov bez akejkoľvek otázky.

Tento onú exkluzivitu vzhľad je asi veľmi nová, bez akýchkoľvek rozbité , funkcia úplne normálne a k dispozícii.Ak ste mysli appearnce , pls kontaktujte nás a zarobiť viac potvrdenie.

Testovanie bude robiť znova Potvrdiť funkciu OK predtým, balenia a dopravy von.

Akékoľvek problémy s kvalitou výrobku, funkcia samo ako ste dostali, kontaktujte nás pre bezplatnú výmenu.

Pre sieťový adaptér , pls kontaktujte nás pre US/EU/UK/AU typ potvrdenie.

Predaj TPs:

Produkt model ukazuje obrázok, fotografia 99 nové vzorky výrobkov, pre referenčné účely.

Vzhľad druhej strane Bremeno mení vzhľad, jas a farby v dôsledku rôznych výrobných šarží.Venujte, prosím, konkrétne farby produktu poslal nás za štandard.

V súčasnej dobe na trhu, celkový vzhľad HG8120C nie je tak elegantné a čisté ako HG8010 série, ktoré hot predaj v našom obchode .

Ak ste veľmi znepokojený vzhľad výrobku, prosím, potvrďte s zákaznícky servis pred podaním objednávky.

Odoslanie Režim: Existujú dva modely vystúpenia HG8120C , klasické a shell Vlnité model základne na rôznych dávkach , funkcia rovnaké .Sme diapatch ich náhodne ak sa žiadne potvrdenie vopred~!

Napájací adaptér

Tento onú exkluzivitu sieťový adaptér je zhodné s 12V/1.0 A.

Napájací adaptér je voliteľné , ak chcete , prosím, zanechajte nám režime EÚ(Predvolené) / spojené KRÁĽOVSTVO/USA

Všetky Napájací adaptér predaj v našom obchode je úplne nové, nie použité !!!

FTTH/FTTB/FTTO Pôvodné & Zrekonštruovaný 80 nové 2FE+1Ports Huawei HG8120C Router GPON onú exkluzivitu anglický Firmware

Na EchoLife HG8120C, optickej siete terminál (ONT), je high-end domácej brány Huawei FTTH solution.By pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov.Na HG8120C poskytuje 1* HRNCE porty, 2* FE/1*FE+1*GE auto-prispôsobenie Ethernet porty.Na HG8120C funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s VoIP, Internet a HD video služby.Preto HG8120C poskytuje dokonalý terminálové riešenie a budúcnosť orientovanú na služby podporné kapacity pre FTTH nasadenia.

Obrázok:

Režim: Existujú dva modely vystúpenia HG8120C , klasické a shell Vlnité model základne na rôznych dávkach , funkcia rovnaké .Sme diapatch ich náhodne ak sa žiadne potvrdenie vopred~!

Popis produktu Technické Popisy položiek Model HG8120C Out Port obsahuje 2FE+1TEL WIFI signál ŽIADNE Bezdrôtové zisk NIE USB NIE LAN 1*10/100Mbps adaptívne Gigabitové porty, full/half-duplex, RJ45, rozhranie TEL H248/SIP Hlas Protokolu PPPOE/MOST Podpora Firmware anglický Rozmer/hmotnosť 135 mm*115mm*25mm/158g Vlákniny port 1 GPON /EPON/XPON rozhranie, ingle-vlákniny, Následný kurz 2.5 gb / S, proti Prúdu sadzba 1.25 gb / S Vlnovou dĺžkou Tx 1310nm, Rx 1490nm Vlákniny rozhranie SC/UPC/APC Duálny režim/Singal režim RX citlivosť >-28dBm (1490nm) jednosmerný (DC 12V 0,5 A, externý AC-DC napájací adaptér Tlačidlo Reset,Prevádzku Pracovná teplota: -5- +55℃ prevádzková vlhkosť:10-90%(bez kondenzácie) Skladovacia teplota Skladovacia teplota: -30℃- +60℃ skladovacia vlhkosť: 10-90%(bez kondenzácie)

  • Certifikácia: EPA
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Zdroj Napájania: EÚ, USA, UK, AU,
  • Kompatibilné: Ciena
  • Číslo Modelu: HG8120C
  • Aplikácia: FTTH FTTB FTTX Siete
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: COMPTYCO
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • veľkosť: ONT

Súvisiace produkty

FTTH10mW Mini Vreckový VFL Vizuálne Poruchy Locator Optických Vlákien Break Checker 12Km Rozmedzí 650+10nm Optickým Káblom Tester

FTTH10mW Mini Vreckový VFL Vizuálne Poruchy Locator Optických Vlákien Break Checker 12Km Rozmedzí 650+10nm Optickým Káblom Tester

€10.76

1m/2m/3m/5m/7m/10m SFP+ 10Gb DAC Kábel SFP Modul Pasívne Priame Pripojiť Medi Twinax SFP Kábel Kompatibilné s aplikáciou Cisco Mikrotik

1m/2m/3m/5m/7m/10m SFP+ 10Gb DAC Kábel SFP Modul Pasívne Priame Pripojiť Medi Twinax SFP Kábel Kompatibilné s aplikáciou Cisco Mikrotik

€29.75 €26.18

1m/2m/3m/5m/7m/10m SFP+ 10Gb DAC Kábel SFP Modul Pasívne Priame Pripojiť Medi Twinax SFP Kábel Kompatibilné s aplikáciou Cisco Mikrotik Detaily Produktu: Cisco Skutočné: SFP-H10GB-CU1CM Dodávateľ Meno: Go-Fibereasy Typ Konektora: SFP+ k SFP+ Max

FTTH (Fiber Optic Stripping 1.9-3 mm MSAT 5 Prístup Nástroj MSAT-5 Voľné Rezervy Trubice Striptérka Zadarmo shipinng

FTTH (Fiber Optic Stripping 1.9-3 mm MSAT 5 Prístup Nástroj MSAT-5 Voľné Rezervy Trubice Striptérka Zadarmo shipinng

€10.03 €9.03

FTTH (Fiber Optic Stripping 1.9-3 mm MSAT 5 Polovice Span Prístup Nástroj MSAT-5 Voľné Rezervy Trubice Striptérka Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách!Ak máte

Inno Sumitomo FSM-70 80-tych rokov 62S 60. ROKOCH 60R 22S 19S vlákniny fusion splicer ohrievač vysoká teplota filmu

Inno Sumitomo FSM-70 80-tych rokov 62S 60. ROKOCH 60R 22S 19S vlákniny fusion splicer ohrievač vysoká teplota filmu

€8.50

Sprievodca Nákupom: Pred YouBuy 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie

Elektródy 88S 87S 90. ROKOV A31 FSM-41S FSM-38S FSM-27S FSM-28S Vlákniny Fusion Splicer ELCT2-16B Elektródy Prút

Elektródy 88S 87S 90. ROKOV A31 FSM-41S FSM-38S FSM-27S FSM-28S Vlákniny Fusion Splicer ELCT2-16B Elektródy Prút

€30.60

F-u-j-i-k-u-r-Elektródy 88S 87S 90. ROKOV A31 FSM-41S FSM-38S FSM-27S FSM-28S Vlákniny Fusion Splicer ELCT2-16B Elektródy Prút Produkty Detaily: Pred YouBuy 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2:

1000pcs/veľa 1mm optického Kábla na Ochranu Sleeves40mm 45 mm 60 mm, priemer FTTH zmršťovacej spájať protector

1000pcs/veľa 1mm optického Kábla na Ochranu Sleeves40mm 45 mm 60 mm, priemer FTTH zmršťovacej spájať protector

€11.06 €10.51

25pcs50pcs100pcs200pc400pcs LC OM3 duplex optický adaptér SC stopu aqua vlákniny spojka DX UPC MM doprava zadarmo 0.2 db

25pcs50pcs100pcs200pc400pcs LC OM3 duplex optický adaptér SC stopu aqua vlákniny spojka DX UPC MM doprava zadarmo 0.2 db

€17.43 €8.54

Email:[email protected] Skype:e_link60 Nákup Sprievodca: Popis: Optické adaptéry umožňujú užívateľovi pár z jedného konektora typu na iný typ. Tieto adaptér sú zložené z polymér vonkajší tela a vnútorné montáž vybavené presné zarovnanie mechanizmus. Tieto

HOEA3500 Optického Vlákna Fusion Splicer Senzor

HOEA3500 Optického Vlákna Fusion Splicer Senzor

€33.16

Produkty Detaily: Pred YouBuy 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie produkty,

SC/APC Single Mode Optického Vlákna Konektor Príruby Hlavu Spojka Námestie spoločné Adaptér

SC/APC Single Mode Optického Vlákna Konektor Príruby Hlavu Spojka Námestie spoločné Adaptér

€28.05 €14.03

TAWAA KPS-60 Fusion Spájať Vlákniny Ochrany Rukáv 100 ks Balení

TAWAA KPS-60 Fusion Spájať Vlákniny Ochrany Rukáv 100 ks Balení

€11.89

TAWAA KPS-60 Fusion Spájať Vlákniny Ochrany Rukáv Vyrobené v Číne.Rukávy sa predávajú v balení po 100 ks.Štedré množstevné zľavy k dispozícii.Jednoducho pridajte niekoľko balíčkov na Qty: políčko hore a zľava sa vypočíta automaticky. Výrobca Popis Vyberte si naše spájať ochrany

Single-mode SC muž-ST žena Adaptér ST/UPC-SC/Optická UPC Fiber Converter, Spojovacej Príruby Spojka Adaptér

Single-mode SC muž-ST žena Adaptér ST/UPC-SC/Optická UPC Fiber Converter, Spojovacej Príruby Spojka Adaptér

€10.17 €9.35

Nožom Pozdĺžne Otvorenie Pozdĺžne Plášť Kábla Rezačka Vlákien Optického Kábla Striptérka

Nožom Pozdĺžne Otvorenie Pozdĺžne Plášť Kábla Rezačka Vlákien Optického Kábla Striptérka

€34.86 €20.91

60 ks/Veľa HG8310M onú exkluzivitu Gpon Druhej Strane Bez Napájania ONT ping

60 ks/Veľa HG8310M onú exkluzivitu Gpon Druhej Strane Bez Napájania ONT ping

€442.07 €419.97

Nový ZTE ZXHN F612 1GE+1FE ethernet porty optickej siete GPON onú exkluzivitu S 1 hlas banku, anglická verzia firmware

Nový ZTE ZXHN F612 1GE+1FE ethernet porty optickej siete GPON onú exkluzivitu S 1 hlas banku, anglická verzia firmware

€12.25

100% Nový ZTE ZXHN F612 1GE+1FE ethernet porty optickej siete GPON onú exkluzivitu S 1 hlas banku, V6 verzia firmware Špecifikácia: Rozšírené rozhranie popis 1*GE+1*FE+1*Telefón Funkčné vlastnosti Vlákno prístup:Pripojenie na internet throungh GPON spôsob prístupu Ethernet fungovať

30mW Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laserové Pero 10mW Červené Svetlo, Zdroj Kábel Tester SC/FC/ST Konektor Typu s VFL Meter 650nm

30mW Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Laserové Pero 10mW Červené Svetlo, Zdroj Kábel Tester SC/FC/ST Konektor Typu s VFL Meter 650nm

€12.33 €9.12

Funkcie: Vymeniteľné Keramické jadro Návrhu na predĺženie životnosti. Test pre oba single-mode a multi-režim ST/SC/FC rozhranie optické káble. Červené svetlo výstup vzdialenosť 10KM, vyžarujú 650nm jasné červené svetlo, ktoré má silné Penetračné vlastnosti. To sa dá ľahko

20pcs/veľa MPO MTP Vlákniny Adaptér HORE-DOLE Integrované APC Zelená Príruby Spojka

20pcs/veľa MPO MTP Vlákniny Adaptér HORE-DOLE Integrované APC Zelená Príruby Spojka

€23.80

MPO MTP Vlákniny Adaptér HORE-DOLE Integrované APC Zelená Príruby Spojka Popis výrobku: MPO/MTRP vyžaduje adaptér, že konektor vložený do jeden koniec adaptéra byť muž (s dvoma vodiace kolíky) a druhý koniec žena (s polohy jamky).Pri pripájaní, mužský polohy pin kód je vložený do žena.V

Vysoko Presné Rezanie Nástroj SKL-S2 Optického Vlákna Sekáčik Kábel rezacím Nožom, FTTH (Fiber Sekáče 16 Povrch Kotúča

Vysoko Presné Rezanie Nástroj SKL-S2 Optického Vlákna Sekáčik Kábel rezacím Nožom, FTTH (Fiber Sekáče 16 Povrch Kotúča

€28.82

Vysoko Presné rezanie nástroj SKL-S2 Optického Vlákna Sekáčik Kábel rezacím Nožom, FTTH (Fiber Sekáče 16 Povrch Kotúča Popis produktu: 1.Môže splniť tepla-taviteľné vlákniny viacúčelové nožnice. 2.výrobky s použitím high-pevnosť čepele povrchu 16 bodov, dlhšiu životnosť. 3.Prichádza s

Pôvodné Zbrusu Nový Hamilton C2 C3 Ventilator Batérie 369106 NL2024HD

Pôvodné Zbrusu Nový Hamilton C2 C3 Ventilator Batérie 369106 NL2024HD

€369.81

Pôvodné Zbrusu Nový Hamilton C2 C3 Ventilator Batérie 369106 NL2024HD Prosím, kontaktujte nás pred vašej platby na potvrdenie zásob a záverečné nákladnej dopravy.Ak nie je žiadne položky, ktoré potrebujete v našom obchode nás, prosím, kontaktujte prostredníctvom Chatu teraz alebo správy Veľmi

Vizuálne Poruchy Locator Červená Lazer Svetlo Pero Typ Optický Kábel Tester Meter

Vizuálne Poruchy Locator Červená Lazer Svetlo Pero Typ Optický Kábel Tester Meter

€12.57 €9.30

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size:

17pcs/set FTTH (Fiber Optic Tool Kit power meter Locator Striptérka FC-6S Sekáčik nástroj skrine

17pcs/set FTTH (Fiber Optic Tool Kit power meter Locator Striptérka FC-6S Sekáčik nástroj skrine

€52.88

Prosím vedieť Druh Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Poznámka: Prosím, kontaktujte, ak máte BOM zoznam, alebo si nemohol nájsť časť čísla z nášho on-line obchodu.Sme s veľkým množstvom zásob, ktoré nemohol odovzdať všetky ich on-line. 17pcs/set FTTH (Fiber Optic Tool Kit power meter

FC 6S vlákniny sekáčik Studeného Kontaktu S 12 Lamelami FC-6S Kovového Materiálu FTTH (fiber kábel rezací nôž, sekáčik nástroj

FC 6S vlákniny sekáčik Studeného Kontaktu S 12 Lamelami FC-6S Kovového Materiálu FTTH (fiber kábel rezací nôž, sekáčik nástroj

€22.98 €18.38

UNIKIT L925BP Drop Kábel FTTH (Fiber Optic Mechanické Spájať Optických Mechanických Splicer

UNIKIT L925BP Drop Kábel FTTH (Fiber Optic Mechanické Spájať Optických Mechanických Splicer

€12.58 €11.32

L925BP Drop Kábel FTTH Spájať Optických Mechanických Splicer Rýchly Konektor pre Upgrade Flexer zadok Studenej Spájať Holé vlákniny Popis produktu Platné pre domáce motýľ kábel a pre každý typ Flexer pigtail spojenie, úspora nákladov; používanie V slot dokovacej technológia je zrelý, vhodné

PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka Singlemode Simplex Oceľové Rúry

PLC Optický Splitter SC APC 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka Singlemode Simplex Oceľové Rúry

€12.58 €10.07

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách

FTTH (Fiber Optic Stripping 1.9-3 mm Optické Vlákno Pozdĺžne Kábel Striptérka MSAT5 Prístup Nástroj MSAT-5 Voľné Rezervy Trubice Striptérka

FTTH (Fiber Optic Stripping 1.9-3 mm Optické Vlákno Pozdĺžne Kábel Striptérka MSAT5 Prístup Nástroj MSAT-5 Voľné Rezervy Trubice Striptérka

€10.63

Zvýhodnené ceny Laser 30MW/20MW/10MW/5 KM Vizuálne Poruchy Locator, Optický Kábel Tester 10-30 km Rozsahu VFL AUA-30

Zvýhodnené ceny Laser 30MW/20MW/10MW/5 KM Vizuálne Poruchy Locator, Optický Kábel Tester 10-30 km Rozsahu VFL AUA-30

€31.42 €15.71